Szczęście śpi na lewym boku

Tym razem Renata Piątkowska napisała najprawdziwsze bajki. Barwne, mądre i dowcipne. A każda z bajek opowiada o jakimś przesądzie. Dlaczego ludzie wierzą, że czarny kot jest pechowy, a czterolistna koniczyna przynosi szczęście? Dlaczego odpukujemy w niemalowane drewno i boimy się rozbić lustro? I...
19,98 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,42 zł

Opis

Tym razem Renata Piątkowska napisała najprawdziwsze bajki. Barwne, mądre i dowcipne. A każda z bajek opowiada o jakimś przesądzie. Dlaczego ludzie wierzą, że czarny kot jest pechowy, a czterolistna koniczyna przynosi szczęście? Dlaczego odpukujemy w niemalowane drewno i boimy się rozbić lustro? I co takiego ma w sobie guzik kominiarza?

Autorem tytułu "Szczęście śpi na lewym boku" jest Renata Piątkowska.

Książeczka pt. "Szczęście śpi na lewym boku" została zakwalifikowana do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to średnia lektura - jej długość to 112 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Szczęście śpi na lewym boku została wydana przez Wydawnictwo Bis. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.