Szkoła bezpiecznej jazdy Smily Play

Polecana dla małych miłośników samochodów. Maluch może świetnie bawić się w kierowcę, ponieważ znajdzie tu wszystkie potrzebne do tego elementy. Zabawka aktywizująca na długo zajmie dziecko. Ma wiele funkcyjnych, ruchomych elementów, które urozmaicą czas podczas spaceru, podróży lub w domu. Ma...

74.05 zł

-15%

87.12 zł

Dodaj do schowka

Opis

Polecana dla małych miłośników samochodów. Maluch może świetnie bawić się w kierowcę, ponieważ znajdzie tu wszystkie potrzebne do tego elementy. Zabawka aktywizująca na długo zajmie dziecko. Ma wiele funkcyjnych, ruchomych elementów, które urozmaicą czas podczas spaceru, podróży lub w domu. Ma paski mocujące do łóżeczka, wózka…, wiec łatwo przymocować ją w razie potrzeby.
 

  • Duży „kokpit” ze stacyjką, biegami, kierownicą, kierunkowskazami, migaczem, klaksonem i bocznym lusterkiem
  • Gra melodyjki i wydaje dźwięki, często naśladując prawdziwy samochód
  • Ma inne elementy do zabawy: walec, kształty do przesuwania paluszkami i przyciski dźwiękowe


Zabawka naśladuje prawdziwe auto. Jest tu ruchoma kierownica z działającym klaksonem, a na niej 2 dodatkowe przyciski z dźwiękami i melodyjkami. Aby włączyć zabawkę, należy przekręcić kluczyk w stacyjce. Przesuwając dźwignię zmiany biegów, dziecko ćwiczy sprawność dłoni. Przełącznik kierunkowskazów to doskonałe ćwiczenie rozpoznawania strony lewej i prawej (gdy przesuniemy dźwignię do góry – miga lewy migacz, a kiedy do dołu – miga prawy).
W bezpiecznym lusterku można zobaczyć, co dzieje się z tyłu. Dodatkowo dziecko może ćwiczyć paluszki, kręcąc kolorowym walcem lub przesuwając plastikowy krążek, gwiazdkę albo trójkąt. Powierzchnia tych elementów ma różnorodne faktury, co dodatkowo stymuluje zmysł dotyku. Część kierownicy pokryta jest materiałem, co ma znaczenie ze względu na rozwój sensoryczny dziecka.

Kierownica posiada specjalny pasek, dzięki któremu możemy zawiesić ją przy łóżeczku, w wózku bądź w innym, dowolnym miejscu.
Wymiary opakowania:
31,5 x 18,5 x 9 cm.
Wymagane baterie: 2 x AA o napięciu 1,5 V (dołączone).
Wiek: +3mc.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Szkoła bezpiecznej jazdy Smily Play

  • Producent: Smily Play
  • Kod producenta: 000704 AN
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4895038543249
  • EAN: 4895038543249
  • Wymiary: 18.5 x 31.5 cm