Tablica edukacyjna Numbers adventure! MemoBe

WHITEBOARDGAME: Numbers adventure! MemoBe! Tablica edukacyjna PRZYGODA Z CYFERKAMI. Edukacja połączona z zabawą School Boards but Fun! Na powierzchni tablicy wykonany jest kolorowy nadruk cyferek od 1 do 10 z ilustracjami morskich i lądowych zwierzątek i rybek, które mają za zadanie ułatwić dziecku...
118,48 * 149,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 118,48 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

WHITEBOARDGAME: Numbers adventure! MemoBe!

Tablica edukacyjna PRZYGODA Z CYFERKAMI. Edukacja połączona z zabawą School Boards but Fun!

Na powierzchni tablicy wykonany jest kolorowy nadruk cyferek od 1 do 10 z ilustracjami morskich i lądowych zwierzątek i rybek, które mają za zadanie ułatwić dziecku przeliczenie i zapamiętanie kolejnych liczb. Zabawa polega na tym, aby dziecko, które prawidłowo odczyta cyferkę, odszukało oznaczone tym samym kolorem zwierzątko lub rybkę, przeliczyło je, a następnie zapisze cyferkę poniżej na białej powierzchni tablicy i narysuje zwierzątka w ilości odpowiadającej rozpoznanej cyferce.

Nauka cyferek i zabawa przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nauczania początkowego wraz z rodzicami i nauczycielami. Tablica polecana jest jako wyposażenie wszystkich jednostek edukacyjnych nauczania podstawowego i przedszkolnego oraz jako element wyposażenia pokoju dziecka w każdym domu. Klasyczna i modernistyczna konstrukcja oraz kunsztowne wykończenie sprawiają, że tablica doskonale wkomponowuje się w wystrój zarówno klasy szkolnej jak i pokoju dziecięcego. Ponadto tablica edukacyjna MemoBe stanowi znakomite wsparcie dla rodziców i nauczycieli jako pomoc dydaktyczna w nauczaniu cyferek i rozwijaniu kreatywności dziecka poprzez skojarzenia.

Przygoda z cyferkami Numbers adventure!, to odkrywanie siebie i swoich możliwości oraz ich rozwijanie poprzez twórcze poznanie otaczającego świata. Nawiązywanie relacji z innymi ludźmi podczas zajęć zespołowych połączonych ze świetną zabawą to przygoda, która otwiera umysł młodego człowieka na świat i wiedzę. Odkrywanie osobistych granic i możliwości, swoich pasji, nowych zainteresowań, które często stają się potężną siłą inspirującą do rozwoju. Przygoda, to mierzenie się ze swoimi słabościami, ciągłe wstawanie i podążanie dalej i dalej.

Tablica posiada właściwości suchościeralne, które pozwalają na pisanie po powierzchni tablicy markerami suchościeralnymi lub kredowymi. Natomiast właściwości magnetyczne dają możliwość umieszczania na tablicy rysunków, plakatów i ogłoszeń za pomocą magnesów. Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze białym. Z tyłu tablicy zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia. Rama wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego. Zestaw zawiera haczyki do montażu tablicy na ścianie, marker suchościeralny i instrukcję montażu. Montaż tablicy w układzie poziomym. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego.

Tablicę cechuje niezwykła trwałość i sztywność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas ich montażu i użytkowania. Dzięki wysokiej jakości powierzchni, prezentowane na tablicy treści są dobrze widoczne i czytelne. Szczególną zaletą jest bardzo dobra ścieralność markera bez pozostawiania smug i plam na powierzchni tablicy. Czyszczenie tablicy - za pomocą miękkiej gąbki lub ściereczki. Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic. Tablice edukacyjne MemoBe posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania. Produkt opatrzony jest znakiem B (Bezpieczeństwo).

Szczegóły - Tablica edukacyjna Numbers adventure! MemoBe

  • Producent: MemoBe
  • Wymiary: 40.0 x 60.0 x 0.8 cm
  • Kod producenta: MTM060040.CY01.01.51
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903273080456
  • EAN: 5903273080456

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt