Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1

  • J-C. Derrien & Frigiel
  • Jaguar
  • Frigiel i Fluffy
  • 9788376869209
Pierwszy komiks z Frigielem i Fluffym w rolach głównych. Frigiel i Fluffy to bohaterowie z uniwersum Minecrafta, którzy na YouTubie zyskali sobie miliony fanów! Znamy ich z powieści, teraz mamy okazję uczestniczyć w ich nowych przygodach, spisanych przez samego Frigiela we własnej osobie! Kto...

17.09

-39%

27.90 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pierwszy komiks z Frigielem i Fluffym w rolach głównych. Frigiel i Fluffy to bohaterowie z uniwersum Minecrafta, którzy na YouTubie zyskali sobie miliony fanów! Znamy ich z powieści, teraz mamy okazję uczestniczyć w ich nowych przygodach, spisanych przez samego Frigiela we własnej osobie!

Kto skradł cały transport arbuzów, na które tak czekał kupiec Korem? Frigiel i jego wierny towarzysz Fluffy udają się na wyprawę, towarzyszą im przyjaciele ? Alice i Abel. Tak oto rozpoczyna się śledztwo w tej tajemniczej sprawie. Niebezpieczeństwo czyha ze wszystkich stron, a zombie nie śpią! Aby odkryć winnego, nasi bohaterowie muszą wykazać się odwagą i przemyślnością, a po drodze ? uporać się ze straszliwymi kreaturami mroku.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1

Inni Klienci kupili również