Targroch Błonnik naturalny - Suplement diety 500 g

Błonnik naturalny pomaga w wielu problemach z układem pokarmowym - przede wszystkim poprawia perystaltykę jelit. Jest też używany w trakcie diet odchudzających. W połączeniu z wodą pęcznieje, co daje nam efekt pełności w żołądku i poczucie sytości - pozwala to ograniczyć porcje, a co za tym idzie...

12.42 zł

Cena za kg : 24.84zł

Dodaj do schowka

Opis

Błonnik naturalny pomaga w wielu problemach z układem pokarmowym - przede wszystkim poprawia perystaltykę jelit. Jest też używany w trakcie diet odchudzających. W połączeniu z wodą pęcznieje, co daje nam efekt pełności w żołądku i poczucie sytości - pozwala to ograniczyć porcje, a co za tym idzie ilość spożywanych kalorii. 
 
Błonnik naturalny ma neutralny smak i zapach, dlatego można dodawać go do różnych potraw. Sprawdzi się idealnie m.in. jako dodatek do placków, czy zamiennik tradycyjnej panierki z bułki tartej. Dzięki temu, że po zetknięciu z wodą pęcznieje i staje się gęsty, jest też idealnym zamiennikiem dla mąki. Może być więc używany do zaprawiania zup, czy kremów lub sosów. 
 
Błonnik naturalny w postaci suplementu diety to świetne rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą stosować mąki pszennej. Sprawdzi się jako dodatek do płatków na mleku albo owsianki. Zwiększy objętość posiłku, nie zwiększając jego kaloryczności. Można rozpuszczać go w wodzie lub ulubionym soku. 
 
Optymalna ilość to 3 łyżeczki błonnika naturalnego 3 razy dziennie. Aby był zdatny do picia, trzeba go rozpuścić w co najmniej 0,5 l wody, mleku lub soku.
 
Skład: babka płesznik ziarno 80%, babka jajowata łuska 20%
 
Produkt w pełni naturalny i bezpieczny dla osób w różnym wieku. Producentem jest firma Targroch.
 
Ważne uwagi:
 
Nie wolno spożywać błonnika tylko w postaci proszku.
Błonnik można przedawkować co grozi biegunką i wzdęciami.
Jeżeli bierzesz leki to pamiętaj, żeby błonnik witalny spożywać 30-60 minut po przyjęciu lekarstw.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch Błonnik naturalny - Suplement diety 500 g

  • Producent: Targroch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903229004000
  • EAN: 5903229004000
  • Wymiary: 27 x 16 x 7 cm