Targroch Kawa zielona mielona Arabica 500 g

Kawa zielona mielona. Powstaje z tych samych ziaren, co klasyczna czarna kawa, z której przygotowywane jest espresso. Jest jednak znacznie mniej popularna i uchodzi za napój dietetyczny oraz detoksykujący. Jej działanie można porównać z antyoksydacyjnymi właściwościami zielonej herbaty. Jak smakuje...

11.99 zł

-20%

14.99 zł

Cena za kg : 23.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Jesteś znudzony małą czarną i chciałbyś spróbować czegoś nowego?  Kawa zielona - mielona Arabica marki Targroch to zatem produkt dla Ciebie.

Wzbogaci smak każdego śniadania, doskonale smakuje także jako samodzielny napój rano, jak i po południu. Zawartość kofeiny powoduje, że stanowi zdrowy i równie efektywny zamiennik innych środków pobudzających, takich jak: klasyczna kawa, herbata czy napoje energetyczne.

Dodatkową zaletą produktu jest zmniejszenie tempa metabolizmu cukru w organizmie. Kolor zielony wynika z procesu przygotowania ziaren kawy. Tradycyjny napój poddawany jest uprzednio paleniu, natomiast kawa zielona nie przechodzi tego etapu. W ten sposób zachowuje najcenniejsze składniki decydujące o swojej wyjątkowości.

Kawa zielona mielona Arabica pochodzi z Ameryki Południowej, a dokładniej z Brazylii. Opakowanie zawiera 500 g produktu, co stanowi około 10 sugerowanych porcji. Należy przechowywać je szczelnie zamknięte w suchym i ciemnym miejscu.

Składniki - Targroch Kawa zielona mielona Arabica 500 g

Kawa zielona mielona.

Sposób przygotowania i przechowywania

2 łyżeczki kawy wsypać do filiżanki i zalać gorącą wodą i odczekać kilka minut aż napój się zaparzy. Fusy zostaną na dnie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zalecana dzienna porcja: 4 łyżeczki (4 g) kawy zielonej mielonej (2 filiżanki).

Informacja alergenna

W zakładzie pakowane są również: migdały, produkty z dwutlenkiem siarki SO2, produkty zawierające gluten, różne orzechy, sezam. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Dane producenta/dystrybutora

TAR-GROCH-FIL T. Krakowski, M. Kijowski, E. Drożdż, J. Drożdż Sp. J., Filipowice 161, 32-840 Zakliczyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch Kawa zielona mielona Arabica 500 g

  • Producent: Targroch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903229000958
  • EAN: 5903229000958
  • Wymiary: 29 x 18 x 8 cm

Inni Klienci kupili również