NOWOŚĆ Taxi sportowe Technok

Taxi sportowe Technok

Samochód sportowy TAXI w kolorze żółtym to zabawka, która doskonale sprawdzi się w różnych warunkach - zarówno w piaskownicy, jak i w domu czy na podwórku. Jego realistyczny design i funkcje sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zabaw dla małych odkrywców. Zabawkowy samochód sportowy wyróżnia się...
34,96 * 52,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,92 zł

Opis

Samochód sportowy TAXI w kolorze żółtym to zabawka, która doskonale sprawdzi się w różnych warunkach - zarówno w piaskownicy, jak i w domu czy na podwórku. Jego realistyczny design i funkcje sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zabaw dla małych odkrywców.

Zabawkowy samochód sportowy wyróżnia się pięknym, żółtym kolorem, który przyciąga uwagę dzieci. Koła samochodu są łatwe do obracania, co pozwala na dynamiczną i ekscytującą zabawę, gdzie maluchy mogą "przyspieszać" swoim pojazdem w różnych kierunkach.

Doskonała jakość wykonania tej zabawki to rezultat użycia najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Ponadto, samochód został wykonany w pięknej kolorystyce, co dodaje mu atrakcyjności w oczach dzieci.

Produkt jest bezpieczny dla dziecka, co stanowi priorytet przy projektowaniu zabawek. Samochód sportowy taxi to nie tylko źródło radości i rozrywki, ale także narzędzie rozwijające zdolności manualne, wyobraźnię oraz koordynację ruchową małych użytkowników.

Wiek: 3+

Szczegóły - Taxi sportowe Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037607495
  • EAN: 4823037607495
  • Wymiary: 443x172 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>