Terapia ręki od A do Z. Narysuj wzory

"Narysuj wzory" to szósta część zestawu "Terapia ręki od A do Z". Składa się z dziurkowanej tabliczki oraz 22 kart ze wzorami rysunków do odtworzenia. Zadaniem dziecka jest położenie dziurkowanej tabliczki na czystej kartce, zaznaczenie punktów na podstawie wybranego wzoru, a następnie zdjęcie...
22,99

Opis

"Narysuj wzory" to szósta część zestawu "Terapia ręki od A do Z". Składa się z dziurkowanej tabliczki oraz 22 kart ze wzorami rysunków do odtworzenia. Zadaniem dziecka jest położenie dziurkowanej tabliczki na czystej kartce, zaznaczenie punktów na podstawie wybranego wzoru, a następnie zdjęcie tabliczki i połączenie punktów linią. Ćwiczenie ma na celu usprawnienie grafomotoryki, doskonalenie sprawności ręki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Terapia ręki od A do Z. Narysuj wzory"?
Za treścią tytułu stoją Małgorzata Golubska, Jacek Szmalec, Dariusz Wyszyński.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby.


Kiedy wydano podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2019. "Terapia ręki od A do Z. Narysuj wzory" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
4 jest liczbą stron książki Terapia ręki od A do Z. Narysuj wzory.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Terapia ręki od A do Z. Narysuj wzory"?
Tytuł należy do serii "Terapia ręki od a do z".
Wzorem pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Terapia ręki od A do Z. Narysuj wzory

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>