Terenówka Monster z szerokimi kołami Technok

Samochód Auto Terenówka Monster to niezwykle atrakcyjna zabawka dla dzieci, dostarczająca niezapomnianych chwil radości i kreatywnej zabawy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten solidny pojazd został starannie zaprojektowany z myślą o bezpiecznej i ekscytującej zabawie.   Termin "Monster"...
67,86 * 101,75 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 81,40 zł

Opis

Samochód Auto Terenówka Monster to niezwykle atrakcyjna zabawka dla dzieci, dostarczająca niezapomnianych chwil radości i kreatywnej zabawy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten solidny pojazd został starannie zaprojektowany z myślą o bezpiecznej i ekscytującej zabawie.

 

Termin "Monster" odnosi się do niezwykle szerokich kół z chropowatym bieżnikiem, które umożliwiają poruszanie się po różnorodnych nawierzchniach. Samochód ten posiada również praktyczne koło zapasowe, przymocowane do tylnych drzwi, co dodaje mu realistycznego charakteru. To doskonałe uzupełnienie dla małych odkrywców, którzy chcą odgrywać różnorodne scenariusze i badać teren.

 

Optymalny rozmiar pojazdu sprawia, że nadaje się zarówno do użytku w pokoju, jak i do zabawy na zewnątrz. Dzieci mogą wyobrażać sobie niekończące się przygody, eksplorując różne tereny i odgrywając różnorodne role. Terenówka Monster to nie tylko zabawka, ale także narzędzie, które rozwija zdolności manualne, wyobraźnię i koordynację ruchową dzieci.

 

Zapewniając godziny fascynującej zabawy, Terenówka Monster jest idealnym towarzyszem dla małych poszukiwaczy przygód, inspirując ich do odkrywania świata w bezpieczny i ekscytujący sposób.

 

Wymiary: 36,5 x 23,5 x 20,5 cm

Wiek: 3+

Szczegóły - Terenówka Monster z szerokimi kołami Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037605439
  • EAN: 4823037605439
  • Wymiary: 377x238 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>