NOWOŚĆ Terenówka wojskowa Technok

Terenówka wojskowa Technok

Terenówka moro to pojazd przygotowany na ekscytujące przygody zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Samochód terenowy zapewnia niekończącą się zabawę, rozwijając przy tym wyobraźnię i umiejętności manualne.Auto terenowe oferuje nieograniczone możliwości ciekawej zabawy. Urządzanie wyścigów,...
51,31 * 76,92 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,54 zł

Opis

Terenówka moro to pojazd przygotowany na ekscytujące przygody zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Samochód terenowy zapewnia niekończącą się zabawę, rozwijając przy tym wyobraźnię i umiejętności manualne.

Auto terenowe oferuje nieograniczone możliwości ciekawej zabawy. Urządzanie wyścigów, prace w piaskownicy, zabawa w garaż lub parking - malucha ogranicza jedynie wyobraźnia. Dzieci mogą tworzyć własne przygody, dostosowując auto do różnych scenariuszy.

Samochód wyposażony jest w otwartą karoserię z masywnymi zderzakami, które dodają mu wyjątkowego charakteru. Duże koła z jasnym bieżnikiem sprawiają, że auto z łatwością pokonuje różne przeszkody, co dodatkowo rozwija zdolności koordynacje dziecka.

Ciekawy wygląd, autentyczna kolorystyka i precyzyjne wykonanie odzwierciedlają realistyczny wygląd auta terenowego. Maluchy mogą poczuć się jak prawdziwi kierowcy, tworząc własne wyprawy. Terenówka wykonana jest z bezpiecznym i trwałych materiałów, co zapewnia jej wysoką jakość podczas zabawy.

Zestaw zawiera:

auto terenowe moro

Samochód terenowy zapewni dziecku niezapomniane chwile kreatywnej zabawy, umożliwiając mu korzystanie z SUV-a moro. To świetne połączenie radości, przygody i bezpieczeństwa dla najmłodszych.

Wymiary produktu: 36x23,5x20,5 cm

Wiek: 3+

Szczegóły - Terenówka wojskowa Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037605019
  • EAN: 4823037605019
  • Wymiary: 369x241 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt