To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik

Podręcznik do nauczania religii w klasie II szkoły podstawowej, integralną częścią podręcznika jest Domownik przygotowany do pracy w domu z rodzicami. Ważną część pakietu, obok podręcznika dla ucznia (cz. I i cz. II) i poradnika metodycznego dla katechety, stanowi Domownik. Jest ON skierowany do...
43,20

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,77 zł

Opis

Podręcznik do nauczania religii w klasie II szkoły podstawowej, integralną częścią podręcznika jest Domownik przygotowany do pracy w domu z rodzicami.

Ważną część pakietu, obok podręcznika dla ucznia (cz. I i cz. II) i poradnika metodycznego dla katechety, stanowi Domownik. Jest ON skierowany do Rodziców; zawiera listy, pytania, zadania do przemyślenia, wykonania, przedyskutowania i przeżycia razem z dzieckiem w rodzinie.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik"?
Książka "To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik" jest opracowaniem zbiorowym,za stworzenie treści odpowiada kilku autorów, a do przygotowywania zaangażowanych było grono osób.


Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik" został wydany przez Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.


Jaki numer zgodności MEN posiada ten podręcznik?
AZ-1-01/18 jest nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii zgodności z ramą programową.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
 • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
 • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
 • Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 1 część.


Ile stron ma ta pozycja?
268 stron książki To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną graficznie. Zawiera znaczące, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik

 • MEN: AZ-1-01/18
 • Wydawnictwo Katechetyczne
 • Rok wydania: 2021
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 268
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366674011
 • ISBN: 9788366674011

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>