Top Trumps Quiz Marvel

Gra karciana Top Trumps Quiz Marvel Universe Wybierz się na kolejną wycieczkę na pokładzie lotniskowca Helicarrier i sprawdź swoją wiedzę na temat Avengers, Guardians of the Galaxy, S.H.I.E.L.D. i dziesiątek innych postaci, które składają się na fantastyczny świat Marvel Cinematic w tej specjalnej...
48,40 * 59,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 48,40 zł

Opis

Gra karciana Top Trumps Quiz Marvel Universe

Wybierz się na kolejną wycieczkę na pokładzie lotniskowca Helicarrier i sprawdź swoją wiedzę na temat Avengers, Guardians of the Galaxy, S.H.I.E.L.D. i dziesiątek innych postaci, które składają się na fantastyczny świat Marvel Cinematic w tej specjalnej edycji Top Trumps Quiz - Marvel!

Dzięki 500 pytaniom, które dotyczą niezapomnianych cytatów i momentów z jednej z najbardziej udanych serii filmowych w historii, nie będziesz potrzebować Kamienia Czasu, aby podsumować wydarzenia z Wojny Secesyjnej, Czarnej Pantery, Doktora Strange, Age of Ultron czy bijącego rekordy Endgame.

Pamiętasz, co Iron Man trzyma zapieczętowane w swojej piersi? Myślisz, że możesz powtórzyć zwrot, którego używa Czarna Wdowa, by uspokoić Hulka? Zaproś znajomych i rzuć im wyzwanie w tym fantastycznym quizie o ciekawostkach kinowych. Z pytaniami dotyczącymi Kapitana Marvela, Petera Quilla, Thora, Valkyrie, Gamory, Thanosa i wielu innych, możesz ponownie odwiedzić wszystkie swoje ulubione postacie i miejsca oraz udowodnić, że jesteś najwierniejszym fanem tej filmowej serii!

Składający się z 500 pytań quiz to znakomita zabawa dla całej rodziny, zarówno jako szybka rozgrywka w podróży, jak i przy okazji dłuższego pojedynku w gronie fanów sagi.

Zasady gry

Podzielcie się na dwie drużyny. Potasujcie karty i rozdajcie po pięć każdej z drużyn. Drużyny na zmianę odczytują przeciwnikom pytanie nr 1 ze swoich kart. Gdy odpowiedzieliście prawidłowo, a przeciwnicy się pomylili, zdobywacie obie karty (parę) i przechodzicie do pytania numer 1 z następnej karty. Gdy obie drużyny odpowiedzą prawidłowo, przejdźcie do następnego pytania z tej karty. Zadawajcie pytania, dopóki jedna z drużyn nie popełni błędu. Gdy nikt nie odpowiedział prawidłowo, przejdźcie do pytania numer 1 z następnej karty. Zadawajcie pytania, aż jedna z drużyn odpowie źle i jej przeciwnicy zdobędą parę oraz karty leżące na stole. Jeżeli użyjecie wszystkich pięciu kart i dalej jest remis, każda z drużyn losuje nową kartę i gra jest kontynuowana do momentu wyłonienia zwycięzcy. Drużyna, która pierwsza zdobędzie trzy pary, wygrywa grę.

Zawartość:

  • 100 kart w praktycznym plastikowym pudełku.

Cechy gry:

  • ilość graczy: minimum 2;
  • wiek: 6+;
  • czas gry: 15-30 min;
  • język wydania: polski;
  • Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Szczegóły - Top Trumps Quiz Marvel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również