Traktorek jest dzielny

Poznajcie przesympatycznego Traktorka, który wraz z przyjaciółmi mieszka w gospodarstwie Duży Dąb. Bohater serii podejmuje wyzwania i przeżywa emocje, z jakimi na co dzień mierzą się także dzieci w wieku przedszkolnym. W towarzystwie silnego i odważnego taty Traktorek może nawet zdobyć się na...
26,89 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,67 zł

Opis

Poznajcie przesympatycznego Traktorka, który wraz z przyjaciółmi mieszka w gospodarstwie Duży Dąb. Bohater serii podejmuje wyzwania i przeżywa emocje, z jakimi na co dzień mierzą się także dzieci w wieku przedszkolnym.

W towarzystwie silnego i odważnego taty Traktorek może nawet zdobyć się na superszybki zjazd ze stromej górki. Ale co, jeśli przez ulewę i błoto ekscytująca przygoda skończy się upadkiem? Czy po przykrych doświadczeniach Traktorek odważy się wyjechać ze stodoły w czasie deszczu, kiedy jego przyjaciółka przybędzie z pilną prośbą?

Ciepła opowieść o pokonywaniu lęków oraz o sile, jaką możemy w sobie odnaleźć, kiedy otaczają nas przyjaciele.

Quintart Natalie to autor książki "Traktorek jest dzielny".

"Traktorek jest dzielny" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to doskonały pomysł, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa dzieci.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo ciężej jest ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Traktorek jest dzielny" została opublikowana przez Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.