Traveller. Second Edition. Student's Book. Elementary

Traveller 2nd ed Elementary SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni
104,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 92,46 zł

Opis

Traveller 2nd ed Elementary SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Traveller. Second Edition. Student's Book. Elementary"?
H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Ile stron ma ta pozycja?
Ten tytuł ma 152 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną ilustracjami. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Kiedy wydano ten podręcznik?
Rok wydania podręcznika Traveller. Second Edition. Student's Book. Elementary to 2020. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Traveller. Second Edition. Student's Book. Elementary

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>