Traveller. Second Edition. Student's Book. Level B2

Traveller 2nd ed B2 SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni
107,04 * 116,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 98,60 zł

Opis

Traveller 2nd ed B2 SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Traveller. Second Edition. Student's Book. Level B2"?
H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni są autorami tego tytułu.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Jaka jest data wydania "Traveller. Second Edition. Student's Book. Level B2"?
Rok wydania Traveller. Second Edition. Student's Book. Level B2 to 2021. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Ile stron zawiera ta pozycja?
200 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną grafikami. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Traveller. Second Edition. Student's Book. Level B2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>