Traveller. Second Edition. Workbook. Beginners

Traveller 2nd ed Beginners SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni
82,01

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,91 zł

Opis

Traveller 2nd ed Beginners SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Traveller. Second Edition. Workbook. Beginners"?
H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.

 
W jakiej oprawie jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
104 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną grafikami. Zawarto w nim wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Kiedy wydano tę publikację?
Podręcznik Traveller. Second Edition. Workbook. Beginners został wydany w 2020 roku. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Traveller. Second Edition. Workbook. Beginners

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>