Traveller. Second Edition. Workbook. Elementary

Traveller Second Edition is an exciting course for teenage and young adult learners organised into eight topic-based modules. It follows the requirements of the Common European a Framework of Reference and the modular approach.
82,01

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,91 zł

Opis

Traveller Second Edition is an exciting course for teenage and young adult learners organised into eight topic-based modules. It follows the requirements of the Common European a Framework of Reference and the modular approach.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Traveller. Second Edition. Workbook. Elementary"?
H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Treść Traveller. Second Edition. Workbook. Elementary składa się z 104 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Kiedy wydano ten podręcznik?
Rok wydania tego podręcznika to 2020. Od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Traveller. Second Edition. Workbook. Elementary

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>