Trening słuchu. Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci

Proponowana pozycja jest zbiorem ponad 200 zabaw kształtujących percepcję słuchową w zakresie wszystkich jej funkcji, pogrupowanych tematycznie, uwzględniających stopniowanie trudności. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Mogą być realizowane jako cykl zajęć prowadzonych...
26,99 * 35,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł

Opis

Proponowana pozycja jest zbiorem ponad 200 zabaw kształtujących percepcję słuchową w zakresie wszystkich jej funkcji, pogrupowanych tematycznie, uwzględniających stopniowanie trudności. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Mogą być realizowane jako cykl zajęć prowadzonych systematycznie w trakcie roku szkolnego lub wybiórczo, z uwzględnieniem wieku dzieci i ich umiejętności w zakresie percepcji słuchowej.

Książka zawiera opisy zabaw, ilustracje, rebusy, kolorowe gry potrzebne do ich przeprowadzenia oraz materiał dźwiękowy. Ilość pomocy przeznaczona jest dla 12-osobowej grupy, jednak ćwiczenia z łatwością można dostosować do mniejszej lub większej liczby dzieci.

Adresatem książki są nauczyciele nauczania zintegrowanego i klas integracyjnych, logopedzi, terapeuci oraz rodzice pracujący z dziećmi, które mają trudności w nabywaniu umiejętności w zakresie rozwoju mowy, czytania i pisania.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Trening słuchu. Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci"?
Romana Sprawka, Joanna Graban są autorami tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
"Trening słuchu. Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci" to książka złożona z 136 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W którym roku został wydany "Trening słuchu. Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci"?
Rok wydania tej publikacji to 2015. Podręcznik "Trening słuchu. Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Trening słuchu. Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci

 • Tytuł: Trening słuchu z płytą CD
 • Autorzy: Joanna Graban, Romana Sprawka
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2015
 • Ilość stron: 136
 • Format: 20.5x29.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 53589801128KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową u dzieci
 • Nr wydania: 5
 • ISBN: 9788371344961
 • EAN: 9788371344961
 • Wymiary: 20.5x29.5x0.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>