Tututu doświadcza (nie)znanego

  • 9788395957925
  • 3 dni
Literatura jeszcze piękniejsza powraca w nowej, ale dobrze znanej czytelnikom odsłonie! Tututu Ani Świątek była debiutem Wydawnictwa, a teraz, w drugiej części, zadaje kolejne pytania, oddaje się nowym rozmyślaniom oraz przeżywa dalsze przygody, zmieniając klimat ciepłego lipca i dojrzałego...

56.03 zł

-8%

60.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Literatura jeszcze piękniejsza powraca w nowej, ale dobrze znanej czytelnikom odsłonie! Tututu Ani Świątek była debiutem Wydawnictwa, a teraz, w drugiej części, zadaje kolejne pytania, oddaje się nowym rozmyślaniom oraz przeżywa dalsze przygody, zmieniając klimat ciepłego lipca i dojrzałego sierpnia na urokliwą jesień. Odkrywanie niezwyczajnej zwyczajności Tututu ma już za sobą, teraz doświadcza nieznanego i jakie to są doświadczenia!
Czy można pęknąć od zjedzenia zbyt dużej ilości bezy? Co to właściwie znaczy być w wieku dziadka? Co takiego cudownego jest w jesiennej pogodzie i co właściwie poszło nie tak z tą całą ewolucją? Poznaj odpowiedzi na małe i duże pytania. Dowiedz się, że w życiu trzeba być odważnym i ostrożnym, i pamiętać też o tym, by zawsze mieć jak wrócić do rzeczywistości z otchłani wyobraźni. Że głowa nie na karku wcale się nie różni od głowy na karku i że wystarczy znaleźć żyrafę, by dowiedzieć się, jak wygląda życie nad chmurami.
Książka wzbogacona jest o ręcznie wykonane ilustracje, które sprawiają, że lektura staje się jeszcze bardziej magiczna. Zachwyć się sam wyjątkową treścią oraz przynoszącym radość oczom wyglądem, dotykając delikatnego, ekologicznego papieru powstającego zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej.
Doświadczyć nieznanego wraz z Tututu możesz nie tylko w formie książki tradycyjnej, ale również ebooka oraz audiobooka zajrzyj do odpowiedniej zakładki i dokonaj wyboru zgodnie z tym, jak najbardziej lubisz poznawać stare i nowe historie.
Już nie musisz tęsknić za literaturą jeszcze piękniejszą!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tututu doświadcza (nie)znanego