NOWOŚĆ Ubrania. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

Ubrania. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

  • Nathalie Choux
  • HarperKids
  • Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa
  • 9788327673053
  • 1 dzień + czas dostawy
Ta prosta kolorowanka z naklejkami to propozycja dla maluchów, które zaczynają dopiero swą przygodę z kredkami i flamastrami. Prostokątne naklejki mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty - naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do...
17,54 * 26,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,16 zł

Opis

Ta prosta kolorowanka z naklejkami to propozycja dla maluchów, które zaczynają dopiero swą przygodę z kredkami i flamastrami. Prostokątne naklejki mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty - naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji.

Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce! Na stronach książeczki znaleźli się bohaterowie nowego serialu o przygodach smerfów, w tym fantastyczne dziewczyny!

Szczegóły - Ubrania. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki