Uczę się pisać. Angielskie słówka

Pisanie literek, odkrywanie nowych słów i wykonywanie działań matematycznych może być świetną zabawą. Dzięki użyciu ścieralnego pisaka dziecko będzie ćwiczyło pisanie i doskonaliło swoje umiejętności. Czynności może powtarzać wielokrotnie, aż do osiągnięcia pełnej biegłości.Tytuły z tej serii:Uczę...
11,54 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,92 zł

Opis


Pisanie literek, odkrywanie nowych słów i wykonywanie działań matematycznych może być świetną zabawą. Dzięki użyciu ścieralnego pisaka dziecko będzie ćwiczyło pisanie i doskonaliło swoje umiejętności. Czynności może powtarzać wielokrotnie, aż do osiągnięcia pełnej biegłości.
Tytuły z tej serii:
Uczę się pisać Duże litery
Uczę się pisać Angielskie słówka
Uczę się pisać Liczby od 1 do 40
Uczę się pisać Małe litery
Moje pierwsze działania Mnożenie
Moje pierwsze działania Dodawanie
Moje pierwsze działania Odejmowanie
Kosmiczna przygoda

Historyjka "Uczę się pisać. Angielskie słówka" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Dzieci dość szybko poznają języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu kilkulatkowi nauka szła jeszcze sprawniej, spraw mu publikację pt."Uczę się pisać. Angielskie słówka". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Uczę się pisać. Angielskie słówka" wydało Wydawnictwo Arti. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.