Uczymy się mówić Materiały do alternatywnych...

Pomoc terapeutyczna Uczymy się mówić została przygotowana w oparciu o doświadczenia w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami w komunikacji językowej. Publikację można wykorzystać do kształtowania wielu umiejętności z zakresu komunikacji, czyli rozumienia i nadawania...
26,44 * 32,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,12 zł

Opis


Pomoc terapeutyczna Uczymy się mówić została przygotowana w oparciu o doświadczenia w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami w komunikacji językowej.
Publikację można wykorzystać do kształtowania wielu umiejętności z zakresu komunikacji, czyli rozumienia i nadawania mowy.
Pomoc wykorzystuje wspomagające i alternatywne sposoby porozumiewania się (AAC). Tablice wchodzące w skład publikacji zawierają m.in.: kolory, kategorie (środki transportu, zwierzęta, zabawki itd.), symbole oznaczające wielkość.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Uczymy się mówić Materiały do alternatywnych..."?
Autorem książki jest Marta Wiśniewska.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Kiedy wydano "Uczymy się mówić Materiały do alternatywnych..."?
Ten podręcznik wydano w 2017 roku. Podręcznik "Uczymy się mówić Materiały do alternatywnych..." od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Uczymy się mówić Materiały do alternatywnych...

  • Autor: Marta Wiśniewska
  • Wydawnictwo Harmonia
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788371349294
  • Język: polski
  • ISBN: 9788371349294
  • EAN: 9788371349294
  • Wymiary: 21.5x30.5x1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>