Uniwersum DC Licząc trupy. Jonah Hex. Tom 9

  • Jimmy Palmiotti, Justin Gray
  • Egmont
  • Uniwersum DC
  • 9788328196094
  • 72 godziny + czas dostawy
Kolejna odsłona przygód legendarnego Jonaha Hexa Niektórzy twierdzą, że zabił tysiąc ludzi. Ten wzbudzający przerażenie rewolwerowiec, najskuteczniejszy łowca nagród na Dzikim Zachodzie, posyłał do piachu największych twardzieli i najbardziej zdradliwe kobiety, za co płacono mu wszechwładnymi...

49.79

-17%

59.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolejna odsłona przygód legendarnego Jonaha Hexa

Niektórzy twierdzą, że zabił tysiąc ludzi. Ten wzbudzający przerażenie rewolwerowiec, najskuteczniejszy łowca nagród na Dzikim Zachodzie, posyłał do piachu największych twardzieli i najbardziej zdradliwe kobiety, za co płacono mu wszechwładnymi dolarami. Czasami oznaczało to zużycie amunicji sześciostrzałowców na bandę kolejowych rabusiów, czasem wyrównanie rachunków ze skorumpowanymi szeryfami i bankierami, którzy nie chcieli mu zapłacić za wykonaną robotę. Niekiedy musiał bardzo się starać, żeby uniknąć stryczka.

Scenarzyści Justin Gray i Jimmy Palmiotti oraz legendarni rysownicy w składzie: Paul Gulacy, Darwyn Cooke, Dick Giordano, Jordi Bernet i Billy Tucci – przedstawiają surowy świat, w którym króluje twarda sprawiedliwość i którego pustkę może wypełnić jedynie szary mundur Jonaha Hexa.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Uniwersum DC Licząc trupy. Jonah Hex. Tom 9

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki