Uwikłana. Uwikłane. Tom 2

  • Alicja Sinicka
  • Wydawnictwo Kobiece
  • Uwikłane
  • 9788367014175
  • 1 dzień + czas dostawy
Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...

23.94

-40%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej!

Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości?

Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w planach ma kolejny, a profil na Instagramie rośnie z dnia na dzień. Mimo że dziewczyna rozwija skrzydła w działalności twórczej, sprawy rodzinne nie pozwalają jej w pełni cieszyć się tym, co osiągnęła. Wraz ze swoim chłopakiem, Michałem, postanawia wyjechać do urokliwego domku położonego w spokojnej miejscowości Zadry. Ale nie będą niestety sami: są tam już brat bliźniak Michała oraz ich wspólna przyjaciółka. Postarają się nie wchodzić sobie w drogę.

Zuza chce wyciszyć myśli i skoncentrować się na pracy nad drugim tomem poezji. Jednak powoli nabiera przeświadczenia, że wokół niej dzieją się niepokojące rzeczy. Ogarnia ją coraz większy lęk. Czy ktoś za tym stoi? Czy da się wytłumaczyć to, co ją spotyka? Czy dom tuż przy lesie, który miał być jej schronieniem, okaże się pułapką?

Alicja Sinicka, autorka bestsellerów Stażystka, Obserwatorka, Służąca, Będziesz tego żałować, Winna oraz serii W jego oczach znów tworzy niesamowity klimat, który sprawia, że książka staje się nieodkładalna, a historia wciąga już od pierwszej strony. Znakomite połączenie thrillera psychologicznego z wątkami obyczajowymi i romansowymi to gwarancja niezapomnianej, emocjonującej lektury.

Pobierz darmowy fragment


O twórczości Alicji Sinickiej

Kto przepada za  duszną atmosferą w stylu książek B.A. Paris, ten u Alicji Sinickiej odnajdzie się jak ryba w wodzie!

Wielki Buk

Thrillery Alicji Sinickiej biorę w ciemno. Niepokoją, szokują i wbijają w fotel. Uwielbiam, kiedy autor podsuwa mylne tropy, stopniując napięcie, a prawda wychodzi w najmniej oczekiwanej chwili.

Zabookowana

Alicja Sinicka. Alicja w krainie thrillerów! Pojawiła się nagle w moim czytelniczym życiu i podporządkowała je sobie całkowicie. Jestem pewna, że większość Was doskonale kojarzy tę autorkę, a jeśli jakimś cudem nie, natychmiast zapiszcie to nazwisko. Jeszcze nie jeden raz przyjdzie Wam o niej usłyszeć.

Lady Margot

Jeśli jeszcze nie znacie książek Alicji Sinickiej, musicie je poznać.

Portal Kryminalny

Przede wszystkim autorka wie, jak poprowadzić napięcie, nieustannie zaskakuje, wprowadza nowe elementy, zachwyca na wszystkie możliwe sposoby.

Thieving Books

Bardzo wprawnie buduje napięcie. Każdy z bohaterów skrywa jakąś mroczną tajemnicę, którą poznajemy nagle i w najmniej oczekiwanym momencie.

Klub Czytelniczy Glamour

Wielkie brawa dla autorki za uśpienie mojej czujności, zaserwowanie sporej dawki tajemnic oraz zbudowanie intrygi, która summa summarum wbija w fotel.

Subiektywnie o książkach


Zobacz booktrailer!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Uwikłana. Uwikłane. Tom 2

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki