Vademecum złego ojca. Tom 2

  • Guy Delisle
  • Kultura gniewu
  • Vademecum złego ojca
  • 9788366128323
  • 48 godzin + czas dostawy
Fani twórczości autora ?Kronik jerozolimskich? i ?Pjongjangu? znajdą tu wszystkie charakterystyczne elementy jego stylu - ironiczne poczucie humoru, duży dystans do bohaterów (głównie siebie) i przydatne w codziennym życiu wskazówki. Z tym, że tym razem nie dotyczą one podróżowania, ale...
35,91 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,48 zł

Opis


Fani twórczości autora ?Kronik jerozolimskich? i ?Pjongjangu? znajdą tu wszystkie charakterystyczne elementy jego stylu - ironiczne poczucie humoru, duży dystans do bohaterów (głównie siebie) i przydatne w codziennym życiu wskazówki. Z tym, że tym razem nie dotyczą one podróżowania, ale wychowywania dzieci.

Delisle ma dla wszystkich rodziców ? choć nie tylko oczywiście ? garść porad i zmyślnych sposobów, jak radzić sobie z niesfornymi i zawracającymi głowę dziećmi (ignorować!). Poza aspektem poradnikowym ?Vademecum złego ojca? to także bardzo osobiste i czułe spojrzenie na radości (?) płynące z tacierzyństwa.

Jeśli macie znajomych, którzy właśnie toczą nierówny bój ze swoimi dziećmi, podsuńcie im tę książkę. Sprawicie im ulgę i dacie bilet do wspólnoty rodziców - udręczonych przez swoje dzieci i bardzo kochających je równocześnie.
?Fakt?

Komiks, który dostarcza czytelnikowi całe spektrum emocji. Wzruszenie, śmiech, przerażenie, nostalgię i jeszcze raz śmiech. Mnóstwo śmiechu.
KZ.pl

Bycie ojcem to wyzwanie większe niż wyprawa w najdalszy zakątek świata.
Głos Kultury

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vademecum złego ojca. Tom 2

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki