Viridian Magnez z witaminą B6 - suplement diety 90 kaps.

Magnez z witaminą B6 Suplement Diety Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji, jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające - stearynian...
98,00
Cena za kaps. : 1.09zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 93,10 zł

Opis

Magnez z witaminą B6 Suplement Diety

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji, jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające - stearynian magnezu (inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier, talk oraz koloranty. Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Szczegóły - Viridian Magnez z witaminą B6 - suplement diety 90 kaps.

  • Producent: Viridian
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060003593324
  • EAN: 5060003593324
  • Wymiary: 11 x 5.5 x 5.5 cm

Składniki - Viridian Magnez z witaminą B6 - suplement diety 90 kaps.

cytrynian magnezu (magnez), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), sproszkowana lucernaMedicago sativa L, sproszkowana spirulina (Arthrospira platensis), sproszkowany owoc borówki (Vaccinium Evicaeae); otoczka: hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka). Porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera: magnez100 mg - 27%RWS,witamina B625 mg - 1786%RWS RWS- Referencyjne wartości spożycia

Wartości odżywcze

Porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera:

  • magnez 100 mg - 27%RWS,
  • witamina B6 25 mg - 1786%RWS

RWS- Referencyjne wartości spożycia

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka co drugi dzień w czasie posiłku popijając wodą. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>