Viridian Myo-inozytol z kwasem foliowym suplement diety

  • Viridian
  • 5060003592105
  • 3 dni
Suplement diety Unikalna mieszanka myo-inozytolu i kwas foliowego w przyjemnym w smaku proszku do rozpuszczenia. Jest niezbędny dla kobiet w ciąży.    

91.08 zł

-8%

99.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dostarczanie organizmowi niektórych składników za pomocą spożywanych pokarmów bywa trudne. Przetworzona żywność nie zawsze jest pełnowartościowa, a nasz organizm domaga się konkretnych witamin i minerałów. W takiej sytuacji krokiem poprzedzającym konsultację lekarską jest zazwyczaj sięgnięcie po suplementy diety, które mogą, ale niekoniecznie muszą okazać się skutecznym rozwiązaniem.
Proponowany przez firmę Viridian suplement diety to kompozycja myo-inozytolu i kwasu foliowego w formie sproszkowanej, który znacznie ułatwia przygotowanie i spożycie produktu. Suplement diety pozbawiony jest składników pochodzenia zwierzęcego, bez obaw mogą go więc stosować osoby przebywające na dietach wegańskich czy wegetariańskich. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako zamienniki zbilansowanego jadłospisu, a zaledwie jako jego uzupełnienie.
Zawartość opakowania i sposób przechowywania:
W jednym opakowaniu znajduje się 120 gramów myo-inozytolu z kwasem foliowym w proszku. Produkt należy przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i zaciemnionym miejscu w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Sposób użycia:
Maksymalna dawka dziennego spożycia wynosi dwie miarki. Można spożywać je dwa razy dziennie, dokładnie wymieszane ze 150 ml wody lub soku.
Poszukujesz pełnowartościowych, etycznie wyprodukowanych suplementów diety? Koniecznie zapoznaj się z produktami Viridian ? tworzonymi z naturalnych składników, pozbawionych konserwantów i szkodliwych substancji chemicznych, produktów nietestowanych na zwierzętach. W ofercie firmy znajdziesz suplementy diety takie jak selen, magnez, ekstrakt z pestek grejpfruta, witamina D3, kwas foliowy czy kwas hialuronowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami marki Viridian dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

Składniki - Viridian Myo-inozytol z kwasem foliowym suplement diety

inozytol, Orgen-FA® ekstrakt ze skórki cytryny zwyczajnej (Citrus limon) standaryzowany na  5% kwasu foliowego

Sposób przygotowania i przechowywania

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

Spożywać do 2 miarek produktu dziennie wymieszane z 150 ml wody lub soku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2porcji (2 miarek = 2,3 g)dziennie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.  Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Viridian Myo-inozytol z kwasem foliowym suplement diety

  • Producent: Viridian
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060003592105
  • EAN: 5060003592105