Voices B1. Intermediate. Workbook with Answer Key

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz...
89,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 80,19 zł

Opis

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Voices B1. Intermediate. Workbook with Answer Key"?
Chia Suan Chong, Lewis Lansford to autorzy tego tytułu.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Voices B1. Intermediate. Workbook with Answer Key

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również