Voices B2. Upper Intermediate. Workbook with Answer Key

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz...
89,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 73,33 zł

Opis

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Voices B2. Upper Intermediate. Workbook with Answer Key"?
David Barber, Marek Kiczkowiak to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby lub plecaka.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Voices B2. Upper Intermediate. Workbook with Answer Key

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również