W królestwie szlaczkolandii

Książeczka "W królestwie Szlaczkolandii" adresowana jest do dzieci 5,6 - letnich. Zawiera ćwiczenia grafomotoryczne, które mają na celu przygotowanie dzieci do podjęcia nauki pisania. Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję wzrokową, orientację przestrzenną oraz pomagają w nabyciu...
10,91 * 15,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,03 zł

Opis

Książeczka "W królestwie Szlaczkolandii" adresowana jest do dzieci 5,6 - letnich. Zawiera ćwiczenia grafomotoryczne, które mają na celu przygotowanie dzieci do podjęcia nauki pisania. Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję wzrokową, orientację przestrzenną oraz pomagają w nabyciu właściwych nawyków ruchowych potrzebnych podczas pisania. W skład książki wchodzi pisak suchościeralny

Katarzyna Siedlanowska jest autorem historii "W królestwie szlaczkolandii".

Wybierz "W królestwie szlaczkolandii" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja W królestwie szlaczkolandii została udostępniona przez Wydawnictwo Niko. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.