Where's Lucy? with audio CD/CD-ROM. Little Books. Level 1

Mandy szuka swojej lalki, Lucy, i czeka ją niespodzianka...Książeczka dla małych dzieci w wieku (2-3 lata), rozwija umiejętność słuchania i rozumienia w języku angielskim. Uczy słówek na dany temat, dostosowana do nauki z rodzicami – wspólna zabawa. Zawiera e-book w dwóch wersjach językowych:...
27,47 * 31,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,14 zł

Opis

Mandy szuka swojej lalki, Lucy, i czeka ją niespodzianka...Książeczka dla małych dzieci w wieku (2-3 lata), rozwija umiejętność słuchania i rozumienia w języku angielskim. Uczy słówek na dany temat, dostosowana do nauki z rodzicami – wspólna zabawa.

Zawiera e-book w dwóch wersjach językowych: brytyjskiej i amerykańskiej.

Treść książeczki w e-booku jest przedstawiona interaktywnie formie obrazkowej i dźwiękowej (audio CD/CD-Rom).

Dodatkowa tematyczna piosenka do wspólnego uczenia się i śpiewania po angielsku. Idealna do codziennej zabawy w języku angielskim z Twoim dzieckiem.

Wiek dzieci 2-3 lata

Autorem historyjki "Where's Lucy? + CD MM PUBLICATIONS" jest H.Q.Mitchell, Marileni Malkogianni.

Jeśli pragniesz, by Twój przedszkolak możliwie najwcześniej rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Where's Lucy? + CD MM PUBLICATIONS". Publikacja w przystępny i przyjazny sposób zwiększa zasób obcych słówek. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o bohaterach korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 19 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Where's Lucy? + CD MM PUBLICATIONS" została opublikowana przez Wydawnictwo MM PUBLICATIONS. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Where's Lucy? with audio CD/CD-ROM. Little Books. Level 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>