Wiaderko MIX Maksik

Wiaderko dla dzieci to niezbędny element każdej wesołej zabawy na plaży, w ogrodzie czy na placu zabaw. To piękne i praktyczne wiaderko, które zapewni maluchom wiele godzin radości i kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu.Zaprojektowane specjalnie z myślą o małych rączkach, wiaderko jest łatwe do...
5,37 * 5,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,87 zł

Opis

Wiaderko dla dzieci to niezbędny element każdej wesołej zabawy na plaży, w ogrodzie czy na placu zabaw. To piękne i praktyczne wiaderko, które zapewni maluchom wiele godzin radości i kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu.

Zaprojektowane specjalnie z myślą o małych rączkach, wiaderko jest łatwe do trzymania i obsługi przez najmłodszych odkrywców. Wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, gwarantuje długotrwałą i bezpieczną zabawę.

Kolorowe wykończenie wiaderka nie tylko przyciąga uwagę dzieci, ale także dodaje radości do każdej zabawy. Duży, wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie piasku czy wody, umożliwiając maluchom swobodne tworzenie różnych kształtów i konstrukcji.

Wiaderko doskonale sprawdzi się nie tylko na plaży, ale również w ogrodzie czy na placu zabaw. To nie tylko narzędzie do przenoszenia piasku to także doskonały element do kreatywnej zabawy w konstruowanie zamków, tworzenie kształtów czy gromadzenie skarbów znalezionych na podwórku.

Wiaderko dla dzieci to niezastąpiony towarzysz każdej letniej zabawy na świeżym powietrzu. Bezpieczne, funkcjonalne i w pięknym kolorze idealne do odkrywania tajemnic plaży, ogrodu czy placu zabaw!

Wiek: 1+

Cena dotyczy jednej sztuki

Szczegóły - Wiaderko MIX Maksik

  • Producent: Maksik
  • Kod producenta: TEH6948
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037606948
  • EAN: 4823037606948
  • Wymiary: 115x115 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>