Wider World. Second Edition 4. Student's Book with Online Practice + Podręcznik w wersji cyfrowej

Książce towarzyszą cyfrowe wersje podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń, wzbogacone o elementy interaktywne, dostępne online wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę. UWAGA! Materiał jest obecnie dostępny dla rozdziałów 0-3....
105,13 * 110,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 110,90 zł

Opis

Książce towarzyszą cyfrowe wersje podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń, wzbogacone o elementy interaktywne, dostępne online wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę.

UWAGA! Materiał jest obecnie dostępny dla rozdziałów 0-3. Pozostałe rozdziały gotowe będą końcem grudnia 2022 i pojawią się w zasobach użytkownika automatycznie. Zestaw idealnie sprawdzi się przy pracy w domu, podczas nauki w trybie zdalnym oraz w ramach "blended learning". Dostęp do materiałów cyfrowych ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (pearsonenglish.com/login).

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Wider World. Second Edition 4. Student's Book with Online Practice + Podręcznik w wersji cyfrowej"?
Za treścią tytułu stoją Carolyn Barraclough, Bob Hastings, Fiona Beddall, James Savery.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2022 . Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że korzystają z najnowszych książek.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka lub torby.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Wider World. Second Edition 4. Student's Book with Online Practice + Podręcznik w wersji cyfrowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>