Wielki dzień osiołka Barnaby SIEDMIORÓG

Pewnego pięknego dnia Antek wraz ze swoim starym wiernym osiołkiem Barnabą wybrali się do miasta. Wędrowali na targ, aby sprzedać drzewo na opał. Barnaba dźwigał ciężkie, wyładowane po brzegi kosze...
5,32 * 5,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,39 zł

Opis

Pewnego pięknego dnia Antek wraz ze swoim starym wiernym osiołkiem Barnabą wybrali się do miasta. Wędrowali na targ, aby sprzedać drzewo na opał. Barnaba dźwigał ciężkie, wyładowane po brzegi kosze...

Autorem książeczki "Wielki dzień osiołka Barnaby SIEDMIORÓG" jest Święcińska Wioletta.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Wielki dzień osiołka Barnaby SIEDMIORÓG". Zbudowanie zbioru krótkich bajek to mądry pomysł, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat bohaterów korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź też następne części z cyklu "OPOWIEŚCI O ZWIERZĘTACH".

Pozycja Wielki dzień osiołka Barnaby SIEDMIORÓG została udostępniona przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.