Wielki Gatsby

Ta wspaniała powieść graficzna zabierze was w niezapomnianą podróż do Szalonych Lat Dwudziestych, które w swoim nieśmiertelnym klasyku opisał F. Scott Fitzgerald.Wielki Gatsby: Powieść graficzna odświeża ponadczasową historię Fitzgeralda o miłości, chciwości i amerykańskim śnie. Zaadaptowany przez...
84,15 * 99,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 84,15 zł

Taniej nie kupisz! >>

Opis

Ta wspaniała powieść graficzna zabierze was w niezapomnianą podróż do Szalonych Lat Dwudziestych, które w swoim nieśmiertelnym klasyku opisał F. Scott Fitzgerald.

Wielki Gatsby: Powieść graficzna odświeża ponadczasową historię Fitzgeralda o miłości, chciwości i amerykańskim śnie. Zaadaptowany przez Teda Adamsa tekst fenomenalnie zilustrował portugalski rysownik - Jorge Coelho.

Wielki Gatsby: Powieść graficzna to niezapomniane postaci, skrzące się życiem dialogi oraz powalające rysunki. To doskonała ilustrowana wersja powieści, dzięki której nowe pokolenie czytelników będzie mogło poznać jednego z wielkich klasyków dwudziestowiecznej literatury.

 

„Doskonała adaptacja!” – Brian Michael Bendis, autor bestsellerów z listy „New York Timesa” (Daredevil i Ultimate Spider-Man)

Szczegóły - Wielki Gatsby

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również