Wigilijne opowieści, czyli dzieci ratują święta

Brodaty Mikołaj w spokoju dopił kakao. Dziecięce serca stopiły srogie lody. Święta uratowane! Dzięki Zosi i Lence dorośli objęli pomocnym ramieniem tych, którzy zgłosili się do fundacji. Jagódka z babcią obsypały szczęściem nawet zakątki bez śniegu. Stefania Stefanek i jej przyjaciele rozweselili...
14,16
Opis

Brodaty Mikołaj w spokoju dopił kakao.
Dziecięce serca stopiły srogie lody.
Święta uratowane!

Dzięki Zosi i Lence dorośli objęli pomocnym ramieniem tych, którzy zgłosili się do fundacji. Jagódka z babcią obsypały szczęściem nawet zakątki bez śniegu. Stefania Stefanek i jej przyjaciele rozweselili nie tylko brzuszki świętujących. Jacek udowodnił, że wigilijny stół powinien łączyć najbliższych. Sabina i Artek pokazali zaś, że i bez barwnych dekoracji w domach zagości prawdziwy duch świąt.
Magia kryje się w każdej wspólnie spędzonej chwili, w rękach niosących pomoc i domowym gwarze.
Zamknij oczy i zasłuchaj się w magicznych opowieściach!

Agnieszka Grabowska to autor historii "Wigilijne opowieści, czyli dzieci ratują święta".

Książeczka pt. "Wigilijne opowieści, czyli dzieci ratują święta" została umieszczona w działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 5-11 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to niezbyt długa produkcja - ma 64 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Wigilijne opowieści, czyli dzieci ratują święta" została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Szczegóły - Wigilijne opowieści, czyli dzieci ratują święta

  • Autorzy: Kazimierz Wasilewski, Aneta Grabowska
  • Wydawnictwo Skrzat
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 64
  • Kod producenta: 073515
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382073515
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788382073515
  • EAN: 9788382073515
  • Wymiary: 16.5x24 cm

Dane producenta

Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski, ul. Prądnicka 77, 31-202 Kraków, wydawnictwo@skrzat.com.pl, tel. 48124142851

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy