Wróżki. Bajki na dobranoc

Dzięki tej pięknie ilustrowanej serii dzieci poznają losy niezwykłych bohaterów i odkryją świat przygód i magii. Księżniczki, wróżki, smoki oraz urocze zwierzaki zapraszają do baśniowej krainy.
22,73 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,01 zł

Opis

Dzięki tej pięknie ilustrowanej serii dzieci poznają losy niezwykłych bohaterów i odkryją świat przygód i magii. Księżniczki, wróżki, smoki oraz urocze zwierzaki zapraszają do baśniowej krainy.

Książeczka "Wróżki. Bajki na dobranoc" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

"Wróżki. Bajki na dobranoc" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jest to nie za długa publikacja - ma 96 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Wróżki. Bajki na dobranoc" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.