Wśród przyjaciół. Opowieść o akceptacji

Wśród przyjaciół. Opowieść o akceptacji to zabawna historia, która udowadnia, że warto jest walczyć o własne szczęście. Kuna i Skunks żyją w dwóch odrębnych częściach lasu. Dzieli ich praktycznie wszystko, ale łączy jedno – obaj czują się bardzo samotni i nie są lubiani przez sąsiadów. Dlaczego?...
19,34 * 33,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,94 zł

Opis

Wśród przyjaciół. Opowieść o akceptacji to zabawna historia, która udowadnia, że warto jest walczyć o własne szczęście. Kuna i Skunks żyją w dwóch odrębnych częściach lasu. Dzieli ich praktycznie wszystko, ale łączy jedno – obaj czują się bardzo samotni i nie są lubiani przez sąsiadów. Dlaczego?
Skunks jest obiektem kpin z powodu jego charakterystycznego zapachu. Przez sąsiadów nazywany jest „śmierdziuszkiem” i… omijany szerokim łukiem.
Kuna natomiast ma reputację złodzieja… chociaż sam nie bardzo wie, co dokładnie owa „reputacja” może oznaczać.

Pewnego dnia obaj bohaterowie spotykają się i zaprzyjaźniają. To piękna opowieść o sile przyjaźni i potrzebie akceptacji.

Za treścią tytułu "Wśród przyjaciół. Opowieść o akceptacji" stoi Artur Gębka.

Książeczka pt. "Wśród przyjaciół. Opowieść o akceptacji" została przypisana do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 5 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to krótka publikacja - jej długość to 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Wśród przyjaciół. Opowieść o akceptacji" wydało Wydawnictwo Ibis/Books. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz również inne tytuły tego wydawcy.