Wycinanki. Zwierzątka

Wycinanie prostych elementów i tworzenie z nich pięknych obrazków to świetny pomysł na zapewnienie rozrywki Twojemu dziecku. Ta wspaniała zabawa pozwoli mu rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne, a ponadto nauczy je cierpliwości i dokładności. W książce znajduje się 16 kart do wycinania, dla...
11,07 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,12 zł

Opis

Wycinanie prostych elementów i tworzenie z nich pięknych obrazków to świetny pomysł na zapewnienie rozrywki Twojemu dziecku. Ta wspaniała zabawa pozwoli mu rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne, a ponadto nauczy je cierpliwości i dokładności. W książce znajduje się 16 kart do wycinania, dla ułatwienia na każdej dodaliśmy także gotowy wzór. Po wycięciu i naklejeniu na czystą kartkę poszczególnych elementów powstaną z nich wesołe, kolorowe zwierzątka.

Książeczka "Wycinanki. Zwierzątka" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Książeczka pt. "Wycinanki. Zwierzątka" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. W ramach tej książki spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Przedszkolaki w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Oryginalne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Wycinanki. Zwierzątka została wydana przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to zobacz też inne pozycje tego wydawcy.