Wydawnictwo MG


Oficyna Wydawnicza MG specjalizuje się w książkach polskich autorów. Właścicielka firmy, Dorota Malinowska-Grupińska, pragnie, abyśmy doceniali ojczystą literaturę, tak samo jak robi się to za granicą. Według niej mamy równie zdolnych pisarzy, co inne kraje i zasługują oni na należne im miejsce w księgarni.

Pozycje znajdujące się w ofercie tej firmy są źródłem wiedzy historycznej, a jednocześnie uczą o tradycjach i obyczajach naszego pięknego kraju. Nie zabraknie tu więc takich autorów, jak Maria Rodziewiczówna, Józef Ignacy Kraszewski, czy też Wacław Gąsiorowski. Jednocześnie na liście wydawniczej nie brakuje znanych twórców XX wieku, takich jak Leopold Tymand, czy Marian Brandys. Ostatnią grupą autorów są oczywiście pisarze współcześni, tacy jak Katarzyna Enerlich, Jarosław Klonowski, bądź Magdalena Starzycka.

Wydawnictwo MG za cel stawia sobie wybieranie literatury o przekazie pozytywnym, podnoszącym na duchu - takiej, która stanowi wsparcie w trudnych chwilach i służy radą.
W ofercie wydawnictwa nie zabrakło takich dzieł, jak np. "Proces" Franza Kafki, czy też "Idiota" Fiodora Dostojewskiego.

28,62 zł 34,90 zł
Dziadek do orzechów
wysyłka w 24 godziny
Alicja w Krainie Czarów -18%
32,72 zł 39,90 zł
Alicja w Krainie Czarów
dostępny za 7 dni
Przypadki Robinsona Crusoe -13%
30,36 zł 34,90 zł
Przypadki Robinsona Crusoe
wysyłka w 24 godziny
Podróże guliwera -13%
39,06 zł 44,90 zł
Podróże guliwera
wysyłka w 24 godziny
M&G Korektor w taśmie Little Bat 5 mm x 6 m -9%
wysyłka w 24 godziny
Ulga dla brzucha -13%
28,62 zł 32,90 zł
Ulga dla brzucha
wysyłka w 24 godziny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe