Zabawki. Otwarci na świat

Czy rozpoznajesz te zabawki? Z serią „Otwarci na świat!” to dziecinne proste! Oglądaj kolorowe strony wypełnione piłkami, lalkami i klockami. W ten sposób nauczysz się nazywać rzeczy, które możesz znaleźć w swoim pokoju i nie tylko. „Otwarci na świat!” to seria edukacyjnych książek kartonowych dla...
19,53 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł

Opis

Poznawaj nazwy zabawek wraz z serią „Otwarci na świat!”! W tej książce na maluchy czekają prawdziwa feeria barw, bogactwo kształtów i przedmiotów. Na kolejnych stronach dzieci odkryją zabawki, które mogą znaleźć w swoim pokoju. Nauczą się je rozpoznawać, rozróżniać i nazywać.

„Otwarci na świat!” to seria pięknie zilustrowanych książek kartonowych dla najmłodszych dzieci, dzięki którym maluchy mogą stopniowo poznawać elementy codziennego życia, zaczynając od tak podstawowych tematów jak: kolory, owoce, warzywa czy zwierzęta. W środku znajdują się urocze, barwne ilustracje oraz proste rymowanki, które wzbogacają wiedzę dziecka o otaczającym je świecie i poszerzają zasób jego słownictwa. Oglądanie tych uroczych książek to przede wszystkim mnóstwo frajdy i nauki jednocześnie!

Seria „Otwarci na świat!” została zaprojektowana z myślą o dzieciach w wieku 0–2 lat, dlatego każda książka ma sztywne strony i zaokrąglone rogi przyjazne dla małych rączek. Seria wspiera rozwój malucha na początkowym etapie życia i jest podstawą wyposażenia biblioteczki każdego małego czytelnika!

Szczegóły - Zabawki. Otwarci na świat

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>