Zaczarowane pudełko, kolorowe Smily

  • Smily
  • 5905375818173
Drewniane zabawki od pokoleń uczą i bawią dzieci. Są trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Są przyjemne w dotyku, pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, logiki, rozwijają osobowość.Zaczarowane Pudełko to zabawka edukacyjna dla dzieci od pierwszego roku życia. Jest zabawką wielofunkcyjną składająca...

100.00 zł

-20%

124.85 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Drewniane zabawki od pokoleń uczą i bawią dzieci. Są trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Są przyjemne w dotyku, pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, logiki, rozwijają osobowość.

Zaczarowane Pudełko to zabawka edukacyjna dla dzieci od pierwszego roku życia. Jest zabawką wielofunkcyjną składająca się z dwóch części:
- labiryntu z kolorowymi koralikami,
- pudełka, w którym każda ze ścian kryje nową, wciągającą zabawkę: labirynt, liczydło, tablicę, obrotowe klocki z cyferkami i rysunkami zwierząt.

Jak umieścić razem wybrane klocki albo zmienić ich kolejność? Rozwiązanie zadania wymaga różnorodnych ruchów po torach. To dodatkowo ćwiczenie poprawiające sprawność dłoni. Kolorowe liczydło i przekręcane klocki z cyferkami pomogą maluchowi w nauce liczenia, a później także dodawania. Na jednej ze ścianek pudełka jest tablica. Wystarczy kawałek kredy, by dziecko mogło napisać do mamy dziecięcy list lub napisać, jak bardzo ją kocha.

Zabawka ma bezpieczne krawędzie oraz różne długości i kształty torów.

Co zyskuje twoje dziecko?
- Możliwość ćwiczenia małej motoryki.
- Bezpieczną i ponadczasową zabawkę.
- Oswajanie rzeczywistości poprzez kontakt z naturalnym drewnem.
- Dwie zabawki: wielofunkcyjne pudełko oraz labirynt.

Szczegóły - Zaczarowane pudełko, kolorowe Smily

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt