Zacznij od samogłoski

Tematyka opracowania dotyczy: kształtowania samogłosek przy miękkim ataku głosu; kreowania rezonatora (rozluźnianie szczękościsku); generowania samogłoski nosowej, wokalicznej; problematyki akcentu wyrazowego, głównie proparoksytonicznego. Ćwiczenia zostały wzbogacone licznymi fragmentami i...
41,99 * 47,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,83 zł

Opis

Tematyka opracowania dotyczy: kształtowania samogłosek przy miękkim ataku głosu; kreowania rezonatora (rozluźnianie szczękościsku); generowania samogłoski nosowej, wokalicznej; problematyki akcentu wyrazowego, głównie proparoksytonicznego. Ćwiczenia zostały wzbogacone licznymi fragmentami i wyimkami głównie z literatury: wierszy i prozy, a także publicystyki.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Zacznij od samogłoski"?
Bogumiła Toczyska jest autorem tego podręcznika.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności dużego zaangażowania w proces katalogowania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Podręcznik Zacznij od samogłoski wydano w 2016 roku. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jaki rodzaj oprawy posiada ten podręcznik?
Podręcznik ma twardą oprawę, która zapewnia znacznie lepszą ochronę przed uszkodzeniem, dzięki czemu dłużej będzie lepiej wyglądać i przetrwa niejedną przygodę w torbie.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
372: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną graficznie. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Zacznij od samogłoski

 • Autor: Bogumiła Toczyska
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 372
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788377441015
 • Język: polski
 • Podtytuł: Samogłoska w logopedii artystycznej
 • ISBN: 9788377441015
 • EAN: 9788377441015
 • Wymiary: 16.5x24.0x2.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>