Zapachy świata. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

To nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i...
25,66 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,63 zł

Opis

To nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy.

Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie się uczą. Książeczki edukacyjne pomagają w poznaniu otaczającego nas świata, wzbudzając ciekawość i zachwycając formą wydania. Wzmocnione strony są grube, zapewniając wytrzymałość i długie użytkowanie, a dzięki zaokrąglonym rogom, książeczki są bezpieczne.

Mr Iwi jest autorem tytułu "Zapachy świata. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami".

Oryginalny tytuł omawianej publikacji to Mon premier livre des odeurs et des couleurs – Le monde.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące zagadnienia. "Zapachy świata. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami" to idealny prezent dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Dzieci w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź także następne części z serii "Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość: 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Zapachy świata. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Zapachy świata. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>