Zastępstwo. Rodzina Russo. Tom 1

Ella Bartoli jako nastolatka pracowała razem z matką dla mafijnej rodziny Russo. W wieku szesnastu lat oddała dziewictwo synowi szefa mafii Michaelowi. Jednak, o czym chłopak nie wiedział, oddała mu wtedy też swoje serce. Michael wkrótce wyjechał i ta dwójka nie widziała się przez kolejne osiem...
26,54 * 42,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,53 zł

Opis

Ella Bartoli jako nastolatka pracowała razem z matką dla mafijnej rodziny Russo. W wieku szesnastu lat oddała dziewictwo synowi szefa mafii Michaelowi. Jednak, o czym chłopak nie wiedział, oddała mu wtedy też swoje serce.

Michael wkrótce wyjechał i ta dwójka nie widziała się przez kolejne osiem lat. Tymczasem mężczyźnie została obiecana inna kobieta, Lilly Ellis, i wkrótce miał ją poślubić.

Niewiarygodna tragedia sprawia, że ślub Lilly i Michaela nigdy nie dojdzie do skutku. Tak więc ojciec mężczyzny wpada na pomysł, żeby to Ella zastąpiła narzeczoną jego syna. Młoda kobieta nie chce się na to zgodzić i ma ku temu wiele powodów. W tym najważniejszy nienawidzi Michaela za to, że ją zostawił i o niej zapomniał.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Szczegóły - Zastępstwo. Rodzina Russo. Tom 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>