Zatraceni w sobie. Tom 2

Fenomenalne połączenie humoru, romansu oraz mafijnego twistu zawróci Wam w głowach w elektryzującej kontynuacji trylogii Zatraceni K.M. Dygi! Jedno niepokorne serce. Dwaj mężczyźni gotowi je zdobyć. Po zobaczeniu piękności wymykającej się z pokoju ukochanego zraniona Ida wciela się w rolę idealnej...
24,66 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,08 zł

Opis

Fenomenalne połączenie humoru, romansu oraz mafijnego twistu zawróci Wam w głowach w elektryzującej kontynuacji trylogii Zatraceni K.M. Dygi!

Jedno niepokorne serce. Dwaj mężczyźni gotowi je zdobyć.

Po zobaczeniu piękności wymykającej się z pokoju ukochanego zraniona Ida wciela się w rolę idealnej asystentki. Z powodzeniem realizuje to, do czego została zatrudniona, czyli mówienie prezesowi „nie”. Do tego jej serce wciąż rozdarte jest pomiędzy dwoma mężczyznami. Nie jest w stanie ponownie zaufać Konradowi ani zapomnieć Takashiego. Żaden z nich nie ułatwia jednak podjęcia wyboru, bo obaj są gotowi ją wspierać nawet w najtrudniejszych momentach.
Nad głową Idy zbierają się coraz ciemniejsze chmury. Gdy dowiaduje się, że jej ociec tak naprawdę żyje i do tego jest głową rosyjskiej mafii... Cóż, nawet wrodzony optymizm nie uchroni jej przed katastrofą.

Mafia nie odpuszcza nawet rodzinie – przekonajcie się o tym wraz z Idą!

Niezapomniane emocje, cięty humor i romanse, które sprawią, że ciężko będzie oderwać się od lektury!

Szczegóły - Zatraceni w sobie. Tom 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>