Zegary. Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem

Książeczki, które wyzwalają kreatywność – dziecko może w nich nie tylko kolorować, ale też rysować i wykazywać się twórczą inwencją. Ciekawym i pomysłowym ilustracjom towarzyszą teksty, w których mali czytelnicy znajdą sporo humoru i wiedzy.
6,83 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,85 zł

Opis

Książeczki, które wyzwalają kreatywność – dziecko może w nich nie tylko kolorować, ale też rysować i wykazywać się twórczą inwencją. Ciekawym i pomysłowym ilustracjom towarzyszą teksty, w których mali czytelnicy znajdą sporo humoru i wiedzy.

Za treścią książeczki "Zegary. Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem" stoi Wojciech Widłak.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź również kolejne bajki z serii "Wesoły Ryjek".

Jest to dość krótka książka - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Zegary. Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.