Zestaw do modelowania z ciasta Okto

Ciastolina dla dzieci to kreatywny świat kolorów i nieograniczonych możliwości, który otwiera przed najmłodszymi artystami fascynujący świat tworzenia. Ta miękka, elastyczna masa dostarcza nie tylko niekończącej się zabawy, ale także rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i sensoryczne maluchów....
15,11 * 15,44 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,44 zł

Opis

Ciastolina dla dzieci to kreatywny świat kolorów i nieograniczonych możliwości, który otwiera przed najmłodszymi artystami fascynujący świat tworzenia. Ta miękka, elastyczna masa dostarcza nie tylko niekończącej się zabawy, ale także rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i sensoryczne maluchów. Plastelina to niezwykły zestaw kreatywny, który pozwala na stworzenie wielobarwnych i atrakcyjnych dla oka dzieł sztuki. Miękka konsystencja plasteliny ułatwia jej modelowanie, a zarazem pozwala na zachowanie utworzonych kształtów. Zestaw zawiera 3 kubeczki - w każdym z nich są po 3 kolory ciastoliny!

 

Zestaw zawiera:

 

3 sztuk kubeczków

 

Bezpieczne wykonanie: Po wyschnięciu nabiera elastyczności i matowego efektu. Nie klei się do rąk ani nie pozostawia śladów na ubraniach. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i bezpieczeństwo zabawy, co pozwala na długotrwałą rozrywkę, nawet podczas intensywnego użytkowania.

 

Łatwość mieszania kolorów: Plastelina jest dostępna w różnych kolorach, co umożliwia łatwe mieszanie, aby uzyskać nowe odcienie. Mieszanie ze sobą kolorów, pozwala dzieciom eksperymentować i obserwować, jakie efekty powstają w wyniku kombinacji różnych odcieni.

 

Elastyczność: Plastelina jest elastyczna, co oznacza, że można ją łatwo formować, rozciągać i zgniatać. Ta funkcja, pozwala na kreatywne kształtowanie różnych figurek i form. Dodatkowo do zestawu są dołączone foremki i narzędzie, które pomoże formować różne kształty.

 

 

 

Najważniejsze cechy produktu:

 

bezpieczne wykonanie

rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności

rozwijanie zdolności manualnych

rozwijanie zdolności sensorycznych

poprawia zmysł dotyku i prawidłowych umiejętności motorycznych

wspomaga naukę rozpoznawania kolorów

 

Dostępne są 2 wzory ciastoliny.

 

Jeżeli zależy Państwu na wybranym modelu prosimy o informację w komentarzu do zamówienia. Postaramy się wysłać wybrany wzór.

 

Wiek +3

 

Zabawka posiada certyfikat CE

Szczegóły - Zestaw do modelowania z ciasta Okto

  • Producent: Okto
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 216x66 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4820199476372
  • EAN: 4820199476372

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>