Zestaw narzędzi Leantoys

Zestaw Narzędzi Piła Na Baterie Kask Rękawice i Okulary ochronne Dzieci uwielbiają podpatrywać swoje najbliższe otoczenie, dlatego też tak często bawią się w zabawy polegające na naśladowaniu działań dorosłych. Myślimy, że każdy mały pomagier taty, brata czy dziadka z ogromną chęcią chce pomagać...
118,17

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 118,17 zł

Opis

Zestaw Narzędzi Piła Na Baterie Kask Rękawice i Okulary ochronne

Dzieci uwielbiają podpatrywać swoje najbliższe otoczenie, dlatego też tak często bawią się w zabawy polegające na naśladowaniu działań dorosłych. Myślimy, że każdy mały pomagier taty, brata czy dziadka z ogromną chęcią chce pomagać przy wiosennych i jesiennych porządkach w ogrodzie, dlatego warto zaopatrzyć się w coś dla niego. Bo jak można odmówić dziecku, skoro jest to nie tylko zajęcie wysoce edukacyjne i rozwijające, ale i gwarantujące przyjemnie spędzony czas na wspólnej zabawie?

Właśnie z tego powodu prezentujemy propozycję dla małych pomocników w postaci bezpiecznej, dziecięcej piły, kasku, okularów oraz rękawic. Czym wyróżnia się taki sprzęt? Wystarczy wcisnąć przycisk na rączce, który wprawia w ruch bezpieczne dla dzieci ostrza. Zabawa w tym momencie może się zaczynać i porządki z tatą już nie będą straszne.

Zestaw Zawiera:

- Piła

- Kask

- Okulary

- Rękawice

Wymiary Piły:

40 cm x 16 cm x 15 cm

Wymiary Kasku:

23 cm x 18 cm x 13 cm

Długość Okularów:

14 cm

Wymiary opakowania:

41 cm x 35,5 cm x 14 cm

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia. Piła zasilana bateriami 3 x "AA" - brak w zestawie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw narzędzi Leantoys

  • Producent: Leantoys
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 410x355 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904665997994
  • EAN: 5904665997994