Zestaw z ciastoliną piankolina BOX Okto

Plastelina dla dzieci to kreatywny świat kolorów i nieograniczonych możliwości, który otwiera przed najmłodszymi artystami fascynujący świat tworzenia. Ta miękka, elastyczna masa dostarcza nie tylko niekończącej się zabawy, ale także rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i sensoryczne maluchów....
25,31 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,49 zł

Opis

Plastelina dla dzieci to kreatywny świat kolorów i nieograniczonych możliwości, który otwiera przed najmłodszymi artystami fascynujący świat tworzenia. Ta miękka, elastyczna masa dostarcza nie tylko niekończącej się zabawy, ale także rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i sensoryczne maluchów. Fantastyczna paleta plasteliny będzie idealna do wygodnego modelowania. Plastelina to niezwykły zestaw kreatywny, który pozwala na stworzenie wielobarwnych i atrakcyjnych dla oka dzieł sztuki. Miękka konsystencja plasteliny ułatwia jej modelowanie, a zarazem pozwala na zachowanie utworzonych kształtów. Dodatkowo do zestawu dołączone są foremki oraz nożyk, które ułatwią tworzenie różnych wzorów!

Zestaw zawiera:

16 woreczków kolorowego ciasta

kolorowe foremki

instrukcję, krok po kroku

wałek

nożyk

Bezpieczne wykonanie: Ciasto jest przyjemne w dotyku i zapachu, nie pozostawia śladów na rączkach i wykonane jest z naturalnych składników żywności, bezpiecznych dla zdrowia dziecka.

Łatwość mieszania kolorów: Plastelina jest dostępna w różnych kolorach, co umożliwia łatwe mieszanie, aby uzyskać nowe odcienie. Mieszanie ze sobą kolorów, pozwala dzieciom eksperymentować i obserwować, jakie efekty powstają w wyniku kombinacji różnych odcieni.

Elastyczność: Plastelina jest elastyczna, co oznacza, że można ją łatwo formować, rozciągać i zgniatać. Ta funkcja, pozwala na kreatywne kształtowanie różnych figurek i form. Dodatkowo do zestawu są dołączone foremki i narzędzie, które pomoże formować różne kształty.

Kształty: Ciastolina utrzymuje kształt, w którym została uformowana, co pozwala na tworzenie trwałych dzieł sztuki. Dzieci mogą zbudować trójwymiarowe obiekty, które utrzymują swoją formę.

Najważniejsze cechy produktu:

bezpieczne wykonanie

rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności

rozwijanie zdolności manualnych

rozwijanie zdolności sensorycznych

poprawia zmysł dotyku i prawidłowych umiejętności motorycznych

wspomaga naukę rozpoznawania kolorów

Wymiary opakowania: 18x10x10 cm

Wiek + 3

Szczegóły - Zestaw z ciastoliną piankolina BOX Okto

  • Producent: Okto
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 187x120 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4820199476365
  • EAN: 4820199476365

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>